ליווי סטארט אפ

בפני חברות סטארט אפ קיימים אתגרים רבים , החל מבחינת הרעיון העסקי, סקירת השוק והמתחרים, בניית מודל פיננסי ועד פתיחת חברה בע”מ וגיוס הון. אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך על מנת שתקבלו את השקט להשקיע את האנרגיות שלכם בקידום ופיתוח המיזם. אנחנו נותנים חבילת שירותים כוללת מקיפה עסקית ופיננסית ומתחייבים לזמינות גבוהה לכל שאלה ובקשה.

חבילת ליווי סטארט-אפ, כוללת:

●  פתיחת תיק ברשם החברות בליווי עו”ד.
●  פתיחת תיקים ברשויות.
●  ליווי ויעוץ שוטף – עזרה בהכנת תוכנית עסקית.
●  עזרה בגיוס הון.
●  שירותי הנהלת חשבונות.
●  הפקת חשבוניות.
●  דיווחים שוטפים לרשויות.
●  ביקורת דוחות כספיים.
●  הגשת דוח שנתי אישי.

מה זה סטארט-אפ?

סטארט אפ היא חברה צעירה שרק מתחילה להתפתח. חברות סטארט-אפ הן בדרך כלל קטנות ובתחילת דרכן ממומנות ומנוהלות על ידי קומץ של מייסדים או אדם אחד. חברות סטארט אפ מציעות מוצר או שירות שאינו ניתן כעת לקבל במקום אחר בשוק, או שניתן לקבלו אך המייסדים מאמינים שהמוצר שלהם עדיף.

בשלבים המוקדמים ההוצאות של חברות סטארט-אפ עולות על ההכנסות שלהן מכיוון שהן עובדות על פיתוח, בדיקה ושיווק של הרעיון שלהן. לכן, הן צריכות מימון בתחילת דרכן אשר לעיתים מגיע מהלוואות בנקים וחברות אשראי, תכניות של המדען הראשי, חברים ומשפחה והון עצמי. כמו כן, קיימות חממות אשר יכולות לספק לסטארט אפים הון התחלתי ויעוץ עסקי.

סטארט אפ שיכול להוכיח את הפוטנציאל שלו יוכל גם לקבל מימון מקרנות הון סיכון. קיימים מספר שלבי גיוס לחברת סטארט אפ.

מכיוון שלחברות סטארט אפ אין היסטוריה ובדרך כלל אין רווח, השקעה בהן נחשבת סיכון גבוה. משקיעים יודעים להעריך את הפוטנציאל של החברה גם בהיעדר הכנסות.

מכיוון שלסטארט אפים יש סיכויי הצלחה נמוכים משקיע פוטנציאלי ישקול את הרעיון וגם את הצוות והניסיון המקצועי שלו. כלל שהצוות יותר מנוסה ומקצועי כך סיכויי הגיוס עולים.

מצאת בעיה ויש לך פתרון? זה רק השלב הראשון בדרך להקים סטארט-אפ מצליח. אחרי זיהוי הבעיה ומציאת הפתרון עליך לעבור מספר שלבים הכוללים גיוס צוות מקצועי, בניית מוצר ראשוני, הקמת חברה וגיוס הון. זהו תהליך מורכב אשר דורש המון השקעה וסבלנות. תמיד טוב שיש בעלי ניסיון שיוכלו ללוות אותך לאורך התהליך ולהעניק לך את הידע המקצועי והקשרים להם אתה זקוק.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה.

אולי יעניין אותך גם:

ביטקוין – היבטי מס

משקיעי ביטקוין? אתם חייבים כסף למס הכנסה! בואו להבין מדוע אז מה זה בעצם ביטקוין? ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר ומוחזק בצורה אלקטרונית. המטבע אינו נשלט ע"י שום גוף ומיוצר ע"י אנשים בכל העולם באמצעות מחשבים. כדי להבין מה זה...

השינויים הצפויים של ענף היהלומים – היבטי מס הכנסה

השינויים הצפויים של ענף היהלומים - היבטי מס הכנסה אחרי מספר שנים שמס הכנסה בוחן את אופן הטיפול של ענף היהלומים, פורסם בספטמבר 2018 הנחיות חדשות בדבר ניהול ספרים של יהלומנים אשר ייכנסו לתוקף בינואר 2019 וישנו באופן מהותי את...

עשר הטעויות הנפוצות של בעלי עסקים

כעצמאים אנחנו עובדים קשה, מאד. משקיעים מעל ומעבר בעסק, מבחינת אנרגיה, זמן וכסף. מוכנים להקריב הרבה בשביל ההצלחה שלו (ושלנו), אבל עדיין אנחנו עושים כמה טעויות לאורך הדרך שמעכבות את התפתחות העסק. ריכזנו את עשרת הטעויות הנפוצות, שחוסמות את הפוטנציאל...