שירותים מגוונים של ניהול כספים שנועדו לסייע לך

שירות ניהול כספים החיצוני שלנו, מספקים לך גישה לידע וניסיון של רואי חשבון מומחים בהתאם לצרכי העסק שלך. תן לצוות המקצועי והמנוסה שלנו המורכב ממומחים בתחום הפיננסי לבצע את עבודת החשבות לפי הצורך.

המודל העסקי המדורג שלנו מאפשר לך לקבל שירותים חשבונאיים ופיננסיים על פי הצורך בתקופות לחוצות ולהפחית את השירותים בתקופות רגועות יותר על פי השיקול שלך.

עסקים רבים אינם יכולים לשכור מנהל כספים מכיוון שהעלות גבוהה. עם המחסור בפונקציה הזו, לעסקים רבים חסרה המומחיות של הכנת תחזית וניתוח תקציבים תפעוליים. שירותי ניהול הכספים שלנו יכולים להיות מותאמים אישית על מנת שיתאימו לצרכים שלך וכוללים את הפרטים הבאים:

●  פיקוח וסקירה של העבודה של מנהלי החשבונות.
●  ניהול רכוש קבוע.
●  ביצוע התאמות וסגירת תקופה.
●  בניית תקציב מפורט.
●  תכנון תזרים מזומנים.
●  הכנת דוחות כספיים.

תפקיד מנהל הכספים

מנהל כספים הוא איש כספים בעל הסמכה מקצועית, האחריות שלו היא ניהול הנושאים הכספיים של העסק. לחשב בעסק תחומי אחריות רבים ביניהם ניהול תזרימי מזומנים, הכנת דוחות תקציב מול ביצוע, מעקב תשלומים לספקים, פיקוח על עבודת הנהלת החשבונות ועריכת הדוחות הכספיים של החברה.

כחלק מעבודתו מנהל הכספים עובד מול מנהלי החברה ומשתתף בישיבות דירקטוריון.

ניהול כספים הוא הכרחי ובעל חשיבות לכל חברה פעילה, למרות זאת חברות קטנות וסטרטאפים לא זקוקים למנהל כספים בשלב ההתחלתי מכיוון שהיקף הפעילות הוא נמוך ותקציבית אין אפשרות להעסיק חשב במשכורת ולכן קיים שירות ניהול כספים חיצוני שבו החברה משלמת רק עבור היקף הפעילות שלה ומקבלת את מכלול השירותים של מנהל כספים בחברה מבלי להעסיק עובד.

אנחנו מתאימים את עצמנו לצרכים ולדרישות של החברה ולפיכך קובעים את היקף השירות המסופק כך שהחברה תקבל את השירות שהיא צריכה בעלות סבירה.

מסיבה זו ניהול כספים חיצוני יכול לחסוך הרבה כסף לחברה ותאפשר לה לשלם רק עבור מה שהיא נדרשת ולהתאים את זה לצרכים שלה.

אחד היתרונות במנהל כספים חיצוני הוא היכולת לתת נקודת מבט ניטראלית מחוץ לחברה משום שהוא אינו עובד בחברה ולא מעורב בהתנהלות הפנימית שלה ואין לו עניין רגשי בהחלטות.

ניהול כספים חיצוני הוא בעלת ערך אמיתי לעסקים שמחפשים לקבל ליווי פיננסי ותמונת אמת על המצב הפיננסי של החברה ויכולת לקבל החלטות עסקיות יותר מבוססות ומושכלות.

אם אתה צריך שירות ניהול כספים חיצוני אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ חינם, השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם.

שירותים נוספים

החזרי מס

ביקורת

מימון לעסקים

הנהלת חשבונות